Привіт, друже!
Нарешті ми знайшли одне одного! Ми неймовірно раді вітати тебе нашій команді.
Якщо ти це читаєш, то, мабуть, вже в курсі хто ми є, чим займаємось та хочеш спробувати попрацювати з нами. Впевнені, у тебе все вийде дуже чудово:)
Гадаємо, вже треба розповісти, скільки ти будеш заробляти, адже планувати те, як ти будеш витрачати зароблені гроші треба просто зараз.
Отже, щоб з легкістю порахувати свою майбутню зарплатню, треба запам'ятати три основні речі, за які ти будеш отримувати гроші:
- кількість діалогів
- ефективність
- кількість продажів

Всі ці три показники пов'язані між собою. Чим більше діалогів - тим більше шансів на продаж, чим вище твоя ефективнсть - тим продажів більше, чим більше продажів - тим заможніше ти стаєш:)
Твій супервайзер вже продемонстрував тобі ексель-файл, в якому вже є формули разрахунку виплат, в ньому ти можеш намітити собі ціль по бажаному доходу і подивитись, що для цого треба виконати.
Гадаємо, тобі вже стало зрозуміло, що можливості заробити тут є і вони безкрайні. А якщо виникли питання - твій супервайзер у твоєму роспорядженні. Але якщо і він не може відповісти - пиши сюди:
info@sourcium.com.ua
тут ти точно знайдеш відповідь.
Зі свого боку гарантуємо надавати допомогу у твоєму зростанні, підтримувати в складних ситуаціях (таких буде небагато, повір). Ну і звичайно обіцяємо запашну каву, гарячий чай, смачне печиво, солодкі цукерки, цікаві перерви на каву.
У нас дуже великі плани на тебе, друже. Якщо ти справді чогось вартий, тут є всі шанси стрімко піти в гору по всіх напрямках - кар'єра, матеріальне становище, практичний досвід, розвиток особистості. Адже ми тут не віники в'язати зібрались, а будувати одну з найуспішніших компаній України, а може і світу.
А ще ти точно тут знайдеш друзів: так склалося, що в нашій команді працюють тільки хороші люди, нам з цим дуже пощастило.
Щоб досягти успіху на цій посаді, ми дамо кілька порад від щирого серця:
- Будь завжди на позитиві. Посмішка - найкрутіша твоя зброя. Гарний настрій - це взагалі ціла артилерія. А якщо настрою немає - проси супервайзера розповісти анекдот або веселу історію:)
- Запам'ятовуй успішні дії. Успішний дзвінок? Розбери його на речення та запам'ятай, як він проходив від початку до кінця. Через кілька таких дзвінків у тебе сформується навичок управляти діалогом.
- Будь стійким до стресів. Не секрет, що справжні мудаки існують і нікуди нам від цього не дітися, але ж вони не зможуть зіпсувати тобі настрій, правда?
Якщо в тебе хватило терпіння дочитати до кінця - це вже свідчить про те, що ти на 50% готовий до роботи:)
Сподіваємося, інформація була корисною.З безмежною повагою,
тепер вже і твоя
команда Сорціум.
Made on
Tilda